قوانین و مقررات
با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد.<br/> <br/> قوانین ثبت نام در سایت اپلودسنتر نواندیشان و استفاده از مطالب و امکانات آن<br/>

قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید. اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. اپلودسنتر نواندیشان سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما - بدون اینکه به شما اطلاع داده شود - تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید http://dl.noandishaan.com/terms.
این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و اپلودسنتر نواندیشان می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.
توضیح سرویس
سرویس فضای اپلود نواندیشان به کاربران خود فضای وب اختصاص می‌دهد. این فضا می‌‎تواند بعنوان مخزنی برای اطلاعات وب مورد استفاده قرار گیرد. اگر چه سرویس رایگان اپلودسنتر نواندیشان در اختیار تمامی کاربران خواهد بود، اما این سرویس در طرح رایگان به معنی سرویس نامحدود نمی‎‌باشد. محدودیت در تعداد اکانت‎‌های قابل ایجاد توسط کاربران (فقط یک اکانت)، حدود دسترسی و میزان استفاده از فضای وب و پهنای باند مورد استفاده کاربران از جمله محدودیت‌هایی هستند که اپلودسنتر نواندیشان به منظور حفظ کیفیت و تعادل سرویس اعمال می‌‎کند.
وظایف کاربران
کاربران اپلودسنتر نواندیشان موظف به رفتار در چهارچوب عرفیات دنیای وب و قوانین داخلی و بین المللی حاکم بر اینترنت هستند. کاربران اپلودسنتر نواندیشان موظف به ارایه اطلاعات صحیح، واقعی و کامل می‎‌باشند. ارایه اطلاعات غیر واقعی چه در زمان ثبت نام و چه در زمان عضویت بر خلاف هنجارهای سایت است و ممکن است به مسدود شدن اکانت ارایه دهنده این اطلاعات منجر شود. مسوولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور و همچنین اطلاعات اکانت بر عهده خود کاربران می‎‌باشد. اپلودسنتر نواندیشان هیچ مسوولیتی در قبال مشکلاتی که به علت عدم رعایت ملاحظات امنیتی در مخفی نگه داشتن اطلاعات اکانت برای کاربران پیش می‌آید ندارد. در صورتی که به هر دلیلی متوجه استفاده بدون اجازه از اکانت خود شدید، لازم است ما را در جریان چنین سو استفاده‌‎ای قرار دهید. خدمات اپلودسنتر نواندیشان در طرح رایگان تنها در اختیار کاربرانی با انگیزه‌‎های شخصی است. استفاده از سرویس در جهت اهداف سیاسی ممنوع است . مدیران نواندیشان کاربرانی را که خلاقانه به دنبال ایده‌‎های جدید برای ارتقای فنی و سطح محتوایی اینترنت فارسی هستند مشتاقانه حمایت می‎‌نماید.
استفاده مناسب
مسوولیت محتوای قرار داده شده در اکانتهای اپلود سنتر نواندیشان بر عهده صاحب و ثبت کننده اکانت می‌باشد. اگر چه نواندیشان تلاش خود را برای اعمال قوانین و ترغیب کاربران به فعالیت در چهارچوب‌های سایت انجام خواهد داد، اما شما به عنوان کاربر مسوولیت تمام محتوای قرار داده شده در اکانت خود را دارید. استفاده بر خلاف قوانین مدنی و رسمی داخلی و در تضاد با محتومات بین المللی، بدون اطلاع قبلی، به مسدود شدن اکانت منجر خواهد شد. اپلودسنتر نواندیشان برای حفظ سلامت سرویس، محتوای مورد شکایت بازدیدکنندگان و کاربران را بررسی می‎نماید. اکانت کاربران متخلف ممکن است با اطلاع قبلی و یا بدون اطلاع قبلی مسدود شود. قرار گرفتن هر‎گونه محتوای مربوط به پورنوگرافی، برهنگی و وقاحت استفاده نامناسب از سرویس است. قرار دادن محتوای ترویج دهنده خشونت، تنفر یا بی‌‎احترامی به عقاید و سلایق دیگران استفاده نامناسب از سرویس می‎‌باشد. محتوای غیر قانونی یا در تضاد با بدیهیات عرفی نامناسب تلقی می‌‎شود. کلیه فایل‌ها و مطالب مربوط به هک، دزدیدن اطلاعات اکانت دیگران یا نفوذ به اکانت و کامپیوتر دیگران، به قصد تفریح، به قصد آزار و حتی به قصد تعلیم یا آزمایش، استفاده نامناسب از سرویس محسوب می‌شود. نواندیشان اجازه نخواهد داد استفاده نامناسب تعدادی از کاربران فعالیت دیگر کاربران را تحت تاثیر منفی قرار دهد. نواندیشان اجازه نخواهد داد روند رو به رشد سایت به خاطر استفاده نامناسب عده‌‎ای از کاربران تهدید شود. حقوق معنوی اثر
اپلودسنتر نواندیشان به حقوق معنوی آثار دیگران احترام می‎گذارد. کاربران اپلودسنتر نواندیشان نیز در استفاده از سرویس فضای رایگان موظف به احترام به این حقوق می‌‎باشند. اپلودسنتر نواندیشان مسوولیت محتوای قرار داده شده بر روی اکانت‌های سرویس را نمی‎‌تواند بپذیرد و نمی‌پذیرد. اپلودسنتر نواندیشان ممکن است در صورت کپی برداری غیر قانونی از آثار تحت پوشش قوانین کپی رایت اقدام به انسداد اکانت کاربران متخلف بنماید. در صورتی که اثر شما بدون اجازه شما کپی برداری شده، به صورتی که قوانین کپی رایت رعایت نشده است، به عنوان صاحب حق کپی رایت، چنین سو استفاده‎ای را به ما گزارش دهید.